day2day

day2day

۱۰ مطلب در تیر ۱۳۹۶ ثبت شده است

زمان برگزاری نشست فصلی خانه احزاب ایران

قدرتعلی حشمتیان رئیس خانه احزاب ایران، با اشاره به برگزاری نشست فصلی خانه احزاب ایران، اظهار داشت: این نشست روز پنجشنبه ۱۵ تیرماه در سالن ۶۰۰ نفری وزارت کشور برگزار می‌شود.

وی افزود: در این مراسم از حجت‌الاسلام روحانی رئیس‌جمهور دعوت شده بود که به دلیل تداخل برنامه‌ها، از آقای جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور دعوت کردیم و منتظر نظر نهایی برای حضور وی هستیم.

رئیس خانه احزاب ایران "احزاب، انتخابات و انتظارات" را شعار نشست تیرماه خانه احزاب ایران عنوان کرد و گفت: قرار بود این نشست ۲۱ اردیبهشت برگزار شود، اما به دلیل تداخل با انتخابات زمان برگزاری این نشست به ۱۵ تیرماه تغییر کرد.

دانلود سریال فرار از زندان Prison Breakموافقین ۰ مخالفین ۰

مسعود معینی عضو پیشین هیئت مدیره استقلال

مسعود معینی عضو پیشین هیئت مدیره استقلال چندی پیش در رابطه با عملکرد مهدی رحمتی در استقلال و همچنین پولی که جدا از قراردادش از اسپانسر باشگاه گرفت، صحبت‌هایی را مطرح کرده بود. دروازه‌بان استقلال هم به دلیل اظهارات معینی از او به دادسرای فرهنگ و رسانه شکایت کرد.

معینی در بخشی از اظهاراتش در رابطه با رحمتی گفته بود: پس از درگذشت منصور پورحیدری و استعفای شهاب جهانیان، من و حسن زمانی در هیئت مدیره باقی مانده بودیم. حسن زمانی انتقاداتی می‌کرد که به جا بود. من هم انتقاد داشتم، اما شرایطی بوجود آوردند که به آدم اجازه صحبت نمی‌دادند. شرایطی مانند رودررو شدن با بازیکنان به خصوص مهدی رحمتی که 5 بار با حضور ناموفق درون دروازه و کارهای عجیب و غریبش که همه می‌دانستند، استقلال را نابود کرد.

دانلود سریال افسانه سامبونگ

وی در خصوص مسائلی که در رابطه با امضا نشدن چک‌ها توسط او در سال گذشته اتفاق افتاد، این طور پاسخ داده بود: آن چک‌ها برای مهدی رحمتی و خسرو حیدری بود که مستقیم با اسپانسر صحبت کرده و قصد داشتند جدا از قرارداد و بندهای آن 250 میلیون پول بگیرند. من چک‌ها را امضا نکردم، اگر چه راه‌هایی پیدا شد تا این پول پرداخت شود.

دانلود سریال پنچری

موافقین ۰ مخالفین ۰

به نقل از «رویترز»

به نقل از «رویترز»، «شیخ تمیم بن‌حمد آل‌ثانی» امیر قطر، اواخر تابستان جاری به فرانسه سفر خواهد کرد.

دفتر ریاست‌جمهوری فرانسه در بیانیه‌ای اعلام کرد، «آمانوئل ماکرون» رئیس‌جمهور، دوشنبه با امیر قطر درباره اوضاع منطقه، به صورت تلفنی گفت‌وگو کرد.

این بیانیه افزود: «در این گفت‌وگوی تلفنی، امیر قطر گفت که با توجه به اوضاع، پیش‌بینی می‌کند که در اواخر تابستان به فرانسه بیاید. »

پیشتر منابع دیپلماتیک گفته بود که احتمال می‌رود امیر قطر طی هفته‌های آینده عازم فرانسه شود.

فصل هفتم Game of Thrones

موافقین ۰ مخالفین ۰

«یک منبع خاص»

 «یک منبع خاص» که خواست نامش فاش نشود، گفت که عربستان و امارات برای سرنگونی «تمیم بن حمد آل ثانی» امیر قطر برنامه‌ریزی کرده بودند اما ترکیه به دنبال آغاز بحران در روابط قطر با کشورهای عرب، بسرعت نیروهای خود را به قطر اعزام کرد و با این کار تمامی معادلات و موازنه‌ها را بر هم زد.

این منبع خاص در گفت‌وگو با وبگاه «الخلیج الجدید» اظهار داشت که عربستان و امارات قصد داشتند از فرصت عدم حضور نیروهای قطری شرکت‌ کننده در ائتلاف بین‌المللی علیه یمن، در خاک کشور خود سوء استفاده کرده و طرح کودتای نظامی علیه تمیم را اجرا کنند.

به گفته این منبع، نیروهای دریایی و کماندوهای اماراتی در بحرین استقرار یافته و برای اجرای حمله غافلگیرکننده و سیطره بر بنادر قطر و فرودگاه بین‌المللی حمد آماده شده بودند و مأموریت یورش‌های زمینی و سیطره بر کل کشور نیز به عربستان محول شده بود و مقرر شده بود هیچ یک از این دو کشور حمله خود را علنی نکنند و چنین وانمود کنند که اقدامات نظامی توسط نیروهای قطری که از سیاست‌های تمیم احساس خطر کرده بودند، صورت گرفته تا اینکه با یکی از افراد خاندادن آل ثانی درباره عهده‌داری قدرت به جای تمیم توافق حاصل شود.

این منبع افزود که موافقت پارلمان ترکیه با استقرار نیروهای ترکیه در قطر در تاریخ 7 ژوئن همه معادلات را بر هم زد به خصوص اینکه «رجب طیب اردوغان» رئیس‌جمهور ترکیه سریعا با این طرح موافقت نمود و همین امر خشم عربستان و امارات علیه ترکیه را برانگیخت که پیش‌بینی می‌شود بزودی خشم خود را علنی نمایند.

پیش از این «مجتهد» (اکانت توییتری معروف به افشاگر خاندان آل سعود) که انتشار مطالب آن در توئیتر معروف است، روایتی شبیه به این روایت را منتشر کرده و نوشته بود که طرح کودتا در قطر که توسط «محمد بن سلمان» ولی‌عهد عربستان و «محمد بن زاید» ولی‌عهد ابوظبی تدارک دیده شده بود، چند روز پیش از اعلام محاصره قطر لغو شد.

بر اساس این ادعا قرار بود نیروهای قطری به یک بهانه‌ای اعم از تجلیل از آنها به دلیل مشارکت در ائتلاف بین‌المللی علیه یمن در نجران باقی مانده و ارتباط آنها به مدت چند روز با قطر قطع شود تا اینکه نیروهای ویژه سعودی و اماراتی با لباس‌های مشابه نیروهای قطری به این کشور اعزام شوند و همزمان با آن هلی‌برن نیروهای دریایی امارات نیز با هدف سیطره بر تمامی مراکز حیاتی انجام شود.

موافقین ۰ مخالفین ۰

ویلایی‌ها

عنوان فیلم «ویلایی‌ها» در وهله اول ویلاهای مناطق ییلاقی‌، سرسبز و خوش آب و هوا با ساکنانی مرفه را به ذهن متبادر می‌سازد و ارتباط آن را با یک فیلم دفاع مقدس و جنگی سوال‌برانگیز می‌نماید. اما سکانس اول فیلم این ابهام را برطرف می‌سازد. خانه‌هایی نسبتاً فرسوده و قدیمی با امکانات اندک در اردوگاهی نزدیک مناطق عملیاتی بر پرده نقره‌ای سینما ظاهر می‌شود. مجموعه‌ای که هر چند روز یکبار از بمباران هواپیماهای بعثی بی‌نصیب نمی‌ماند.

صدای آژیر خطر تقریباً همزمان با غرش مهیب و همجمه سهمناک هواپیماهای بعثی به صدا درمی‌اید. نفس‌ها در سینه‌ها حبس و اضطراب و دلهره بر مادران، همسران و فرزندان خردسال فرماندهان دفاع مقدس مستولی می‌شود.

فرماندهان فداکاری که حتی فرصت اخذ مرخصی و رفتن به شهر و و دیارشان برای دیدار با اقوام و آشنایان را ندارند؛ ناگزیر خانواده‌ها به سرزمین گرم خوزستان آمده‌اند تا هم در کارهای پشتیبانی جبهه کمک کنند و هم چشم‌انتظار زیارت عزیزانشان باشند،هرچند که روزها چشم‌به‌راه و دیدار صرفاً لحظاتی کوتاه باشد.

فیلم سرشار از لحظات بیم و امید، نگرانی و انتظار است. انگار ساکنان موقت ویلاها زندگی خود را با سرنوشت ابهام‌آمیزی گره زده‌اند و این احتمال وجود دارد که هر آن، خبر شهادت دلبندشان، پایان‌بخش اقامتشان در این اردوگاه باشد.

فیلم «ویلایی‌ها» هرچند که صحنه‌های جنگ و خطوط مقدم را به نمایش نمی‌گذارد اما به دلیل خوش‌ساخت بودن از کششی برخوردار است که بیننده را تا پایان همراه می‌سازد.

در این جاذبه، انتخاب سوژه و مضمون مناسب، هنرمندی بازیگران و عوامل متعدد دیگر سهیم هستند.

تقدیر از سازندگان و نقش‌آفرینان «ویلایی‌ها» کمترین کاری است که وظیفه همه دلسوزان نظام است. باید به آنها خداقوت و دست‌مریزاد گفت که قطعه‌ای از پازل بزرگ هنر دفاع مقدس را متبلور ساخته‌اند، هرچند که تا کامل شدن این پازل راه طولانی و کار بسیار پیش رو داریم. درواقع سال‌ها تلاش مداوم و ساخت ده‌ها و صدها فیلم هم نمی‌تواند کم‌کاری این سه دهه را جبران کند؛ اما این امید وجود دارد که با حضور نسل جدیدی از فیلمسازان جوان، با انگیزه، مبتکر و خلاق، نسیمی دل‌انگیز وزیدن گیرد و با نوآوری و اندیشه و نیز دست توانای آنان فرهنگ گذشت،‌ ایثار، جهاد و شهادت احیا گردد.

هنرمندان متعهدی که در شمار رویش‌های مبارک انقلاب هستند، هرچند که دفاع مقدس را بعضاً درک نکرده‌اند، اما با اعتقاد و آگاهی در این مسیر ناهموار قدم گذاشته‌اند تا دین خود را به نسل انقلاب و دفاع مقدس ادا کنند و زوایای گوناگون دفاع قهرمانانه فرزندان رشید این مرز و بوم را به نمایش بگذارند.

در ویلایی‌ها به موضوعی پرداخته شده که تاکنون کمتر موردتوجه قرار گرفته است و از این جهت نیز باید از عوامل آن تشکر کرد. درست است که پرداختن هنری به سرداران و رویدادهای مهم جنگ هنوز به قدر کافی صورت نگرفته است و به موارد خاصی محدود شده است، اما در حق مادران، همسران و فرزندان شاهد به طریق اولی کم‌کاری و کوتاهی شده است.

بی‌تردید وارستگی از وابستگی‌های دنیایی و دل برکندن از تعلقات آن و انتخاب شهادت کار ساده‌ای نیست و به ویژه در فضای مادی امروز در نزد عده‌ای به رویا و افسانه شبیه است، اما نباید فراموش کرد که شوق پرواز و نیل به لقاءالله در شهدا به‌گونه‌ای بود که  عاشقانه برای رحیل لحظه‌شماری می‌کردند و گوی سبقت را از یکدیگر می‌ربودند. دنیا و مافیهادر نزدشان حقیر بود لذا مرگ سرخ در کامشان گوارا بود. ولی درمورد اعضای خانواده آن کبوتران سبکبال که بهترین دلداده خود را از دست می‌دادند تحمل وضع، سخت و دشوار بود. ایمان گذشت و استقامتی والا و فوق‌العاده می‌طلبید که در این دریای ماتم و اندوه، چون کوه مقاوم و استوار باشند و خم به ابرو نیاورند و همگان را مات و مبهوت عظمت روحی خود سازند.

این وجهه عاطفی دفاع مقدس که سرشار از حلم و شکیبایی و طمأنینه است، تاکنون کمتر به تصویر کشیده شده است و ویلایی‌ها به خوبی از عهده این مأموریت خطیر برآمده است تا تلنگری بر یادگاران دفاع مقدس، مردم شهیدپرور و نیز فرزندان دهه 60، 70 و 80 باشد که اندکی خود را در آن فضا احساس کنند و قدردان آن حماسه‌های ایثار و فداکاری باشند.

گل‌های سرسبد و پاکترین پاکان عصر ما در 8 سال دفاع مقدس به اعلی علیین شتافتند تا ما را از لغزش و سقوط به اسفل سافلین مصون نگه دارند و نام نامی ایران و ایرانی را بلندآوازه گردانند و با عزت و سرافرازی قرین سازند و امروز این رسالت تاریخی بر دوش ما سنگینی می‌کند که ره گم نکنیم و حافظ آرمان‌ها و اهداف بلند طلایه‌داران جبهه و جنگ باشیم.

تماشای ویلایی‌ها هرچند که با تألم روحی همراه است بدون شک می‌تواند منشأ سازندگی روحی و تأمل و اندیشه باشد. تفکر و تدبری که امروزه سخت بدان محتاجیم به ویژه در شرایطی که دشمنان خارج و عوامل داخلی آندست به دست هم داده‌اند تا باور و فرهنگ ایران اسلامی دستخوش استحاله گردد و غفلت و بی‌خبری و لذت‌جویی فردی، نسل جوان را به وادی بی‌هویتی و پوچی سوق دهد!

دانلود فیلم

موافقین ۰ مخالفین ۰

بیشتر از یک ساله

بیشتر از یک ساله که چشم ما به دیدن لکسوس مدل NX عادت کرده و هممون با طراحی بی نظیر لکسوس برای این مدل آشنایی داریم.جذابیت ظاهری این مدل تو اوایل زمان عرضه‌ی خودش به حدی بود که نظر همه، حتی دوستان غیر ماشین‌باز و ماشین دوست، رو به خودش جلب می‌کرد و البته هنوز هم جلب می‌کنه.لکسوس مدل RX هم شباهت زیادی با برادر کوچک‌تر خودش داره و مسلما تو زمان عرضه‌ی خودش نظرها رو به خودش جلب خواهد کرد. 

RX از دید جلو و به واسطه‌ی طراحی خطوط نوک تیز جلوپنجره، چراغ‌های متوازی‌الاضلاعی و ورودی‌های هوای زیر چراغ‌ها که به شکل پرچم هستن، کاملا چهره‌ی جدی‌‌ای رو داره و شاید بشه گفت کاملا هم تهاجمی به نظر می‌رسه.در طرفین کاپوت خودرو هم یک خط بسیار برجسته قرار داره که از بالای کاپوت شروع می‌شن و از کنار چراغ‌ها رد می‌شن و به خطوط کناری جلوپنجره پیوند داده می‌شن.نمی‌شه به این خطوط دقت کرد و طراحی لکسوس رو تحسین نکرد چون واقعا معرکن. 

مه شکن‌های این خودرو هم تو قسمت بالایی همون پرچم زیر چراغ‌ها قرار گرفتن که جالب به نظر می‌رسن.اما آخرین جذابیت بصری جلوی این خودرو هم به دلیل زیبایی پایین سپر جلو و شیار ایجاد شده تو اون هستش که واقعا چشم نواز هستن.البته اینم بگیم که خیلی از نمونه‌های این مدل اون شیار پایین سپر جلو رو ندارن ولی خوشبختانه همونطور که تو سومین عکس بالا که مربوط به نمایشگاه خودروی تهرانه ملاحظه می‌کنید اون شیار تو پایین سپر وجود داره و احتمالا ایرتویا این مدل رو روانه‌ی بازار می‌کنه.

سریال ترکی ماه پیکر 

موافقین ۰ مخالفین ۰

مشخصات فنی RX

مشخصات فنی RX

همون‌طور که در ابتدای مطلب بهش اشاره کردیم، شرکت ایرتویا مدل RX 200t از این خودرو رو وارد کشور خواهد کرد که به یک موتور ۲ لیتری توربو مجهزه و قادره ۲۳۸ اسب بخار قدرت و ۳۵۰ نیوتن متر گشتاور تولید کنه.RX مدل‌های قوی‌تری هم داره؛ یعنی در اصل مدل 200t ضعیف‌ترین مدل این خودرو هستش که شرکت ایرتویا به دلیل قانون نه چندان منطقی منع ورود خودروهای بالای ۲۵۰۰ سی‌سی مجبوره فقط این مدل رو وارد کشور کنه.مدل‌های قوی‌تر RX 450h هیبریدی و RX350 نمونه‌های قدرتمندتر این ماشین سنگین وزن هستند.عدد ۲۳۸ اسب بخار برای قدرت عدد کمی محسوب نمی‌شه ولی با توجه به وزن ۲۱۵۰ کیلوگرمی این خودرو که از ضعف‌های بزرگ اون محسوب می‌شه عدد زیاد مناسبی نیست و دقیقا نیاز به همون‌ موتورهایی هستش که تو ایران اجازه‌ی ورود ندارن! 

از نظر ابعاد هم نسل چهارم این خودرو نسبت به نسل قبلی خودش بیشتر از ۱۲۰ میلی‌متر افزایش طول داشته که افزایش طول قابل توجهی محسوب می‌شه.صندوق عقب این خودرو هم ظرفیت ۵۵۳ لیتری داره که نه زیاد کمه و نه اصلا زیاد. 

قدرت و گشتاور موتور این خودرو به وسیله‌ی یک گیربکس ۶ سرعته‌ی اتوماتیک به چرخ‌ها منتقل می‌شن.RX 200t شتاب صفر تا صد ۹.۲ ثانیه‌ای داره که با توجه به وزن بسیار بالاش عدد نسبتا خوبیه ولی در کل و در مقایسه با رقبای خودش مثل بی‌ام‌و X3 اصلا شتاب خوبی محسوب نمی‌شه. 

مصرف سوخت این سامورایی سنگین وزن هم در شهر ۹.۷ لیتره و در جاده ۶.۶ لیتر و در سیکل ترکیبی ۷.۸ لیتر در هر صد کیلومتر که اعداد قابل قبولی برای این هیکل هستن ولی باز هم رقبایی مثل ولوو XC90 از لحاظ مصرف سوخت اعداد بهینه‌تری رو دارن. 

لکسوس، مدل RX خودش رو در دو حالت دیفرانسیل جلو و دو دیفرانسیل یا همون چهار چرخ متحرک عرضه می‌کنه که به احتمال زیاد شاهد حضور مدل چهار چرخ متحرک در داخل کشور باشیم.


موافقین ۰ مخالفین ۰

چند سالی هستش

چند سالی هستش که روز به روز علاقه‌ی مردم تو کل دنیا به خریدن و سوار شدن ماشین‌های شاسی بلند بیشتر می‌شه.این روزها تو ایران هم مثل بقیه‌ی نقاط دنیا بازار شاسی بلندها و کراس‌اوورها به شدت داغه؛ طوری که وقتی وارد خیابان‌های تهران می‌شیم تعداد قابل توجهی از این شاسی بلندها و کراس‌اوررها رو می‌بینیم که البته بیشترشون کره‌ای هستن.نوشته‌ی امروز راجع به یکی از محبوب‌ترین شاسی بلندهای لوکس کشوره که هر دو نسل قبلیش از محبوبیت و فروش بالایی برخوردار بودن. 

اگر حدودا به ۱۰ سال پیش برگردیم که تعداد شاسی‌ بلندهای خیابان‌ها زیاد نبودن، نسل دوم لکسوس RX350 یکی از این معدود شاسی بلندها بود و چند سال بعد از اون هم نسل سوم این خودرو به یکی از محبوب‌ترین شاسی بلندهای کشور تبدیل شد و تا سال ۲۰۱۴ هم واردات این خودرو ادامه داشت. 

اما آخرین طراحی این مدل به سال ۲۰۱۵ بر می‌گرده و شرکت ایرتویای ایران هم امسال تو نمایشگاه شهر آفتاب تهران از مدلRX 200t این خودرو رونمایی کرد و در حال حاضر این خودرو تو لیست مجاز ثبت سفارش قرار داره و آخرین مراحل مربوط به وارداتش در حال انجامه و به زودی شاهد حضور این شاسی بلند لوکس تو خیابان‌های کشور خواهیم بود.

دانلود سریال شکوه یک زندگی

موافقین ۰ مخالفین ۰

یک فنجان آناناس بیش از 100 درصد

یک فنجان آناناس بیش از 100 درصد مقدار مصرف توصیه شده روزانه ویتامین C انسان را تامین می کند. این ماده مغذی سیستم ایمنی بدن انسان را تقویت می کند و همچنین، در رشد و ترمیم بافت های بدن نیز نقش دارد.

به گزارش گروه روی خط رسانه های خبرگزاری برنا، آناناس یکی از میوه های محبوب و پر مصرف در جهان است. این میوه گرمسیری از عطر و طعمی بسیار خوب سود می برد و مصرف آن احساس تازگی و شادابی را در انسان ایجاد می کند.

افزون بر عطر و طعم دوست داشتنی، آناناس از ارزش غذایی قابل توجهی برخوردار است و مواد مغذی موجود در آن فواید سلامت چشمگیری را ارائه می کنند.

آناناس سرشار از ویتامین C است

یک فنجان آناناس بیش از 100 درصد مقدار مصرف توصیه شده روزانه ویتامین C انسان را تامین می کند. این ماده مغذی سیستم ایمنی بدن انسان را تقویت می کند و همچنین، در رشد و ترمیم بافت های بدن نیز نقش دارد. افزون بر این، ویتامین C به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل می کند و از سلول ها در برابر پیری زودرس و بیماری هایی مانند سرطان و بیماری قلبی محافظت می کند.

ویتامین C می تواند روی اندازه کمر شما نیز تاثیرگذار باشد. نتایج یک مطالعه نشان داده است، ورزشکارانی که به اندازه کافی ویتامین C دریافت نمی کنند، هنگام انجام تمرینات ورزشی حدود 25 درصد کالری کمتر می سوزانند. و مقدار بیش از اندازه پایین ویتامین C در جریان خون نیز با چربی بدن و اندازه دور کمر بیشتر پیوند خورده است.

آناناس از سلامت پوست پشتیبانی می کند

آناناس سرشار از منگنز است. تنها یک فنجان از این میوه حاوی بیش از 75 درصد مقدار مصرف توصیه شده روزانه منگنز است. این ماده معدنی، به همراه ویتامین C، برای کلاژن سازی نیاز است. کلاژن جز ساختاری پوست است و از پدیدار شدن چین و چروک و انعطاف ناپذیری پوست جلوگیری می کند.

همچنین، منگنز به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل کرده و از سلول های پوست در برابر آسیب پرتو فرابنفش محافظت می کند. از این رو، مصرف آناناس به طور ویژه در فصل تابستان می تواند یک ضرورت در نظر گرفته شود.

آناناس شرایط گوارش را بهبود می بخشد

اگر تلاش کنید آناناس تازه را به یک دسر ژلاتینی اضافه کنید، احتمالا با شکست مواجه خواهید شد. آناناس دارای آنزیمی به نام بروملین است که ژلاتین را به بلوک های سازنده اسید آمینه خود تجزیه می کند و از جامد شدن یا جامد باقی ماندن آن جلوگیری می کند.

به دلیلی مشابه، آناناس برای مزه‌دار و نرم کردن گوشت نیز مورد استفاده قرار می گیرد. بروملین نه تنها در آشپزی تاثیرگذار است، بلکه اگر آناناس را به همراه وعده غذایی خود مصرف کنید، این آنزیم ممکن است به گوارش بهتر پروتئین ها، به طوری که موجب کاهش نفخ، سوء هاضمه و تنبلی دستگاه گوارش شود، کمک می کند. فیبر غذایی موجود در آناناس نیز به حفظ حرکات منظم روده و پیشگیری از یبوست کمک می کند.

دانلود فصل پنجم پایتخت 5

موافقین ۰ مخالفین ۰

کوروش محمدپور اظهار داشت

کوروش محمدپور اظهار داشت: براساس نقشه های پیش یابی با شمالی شدن جریانات بادهای گرم هوا در نیمه شمالی کشور در سه روز آینده گرمتر می شود. صبح امروز هوای تهران و البرز دو درجه و قزوین نسبت به روز قبل سه درجه گرمتر شده است. 

 
وی ادامه داد: در نیمه شمالی و سواحل خزر هوا گرمتر شده و در گیلان امروز و فردا دما به 44 درجه بالای صفر می رسد. به مسافرانی که قصد سفر سواحل خزر را دارند هشدار می دهیم از شنا در دریا طی امروز و فردا خودداری کنند. طول موج در سواحل مازندران به نیم متر می رسد

کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه بارش در جنوب شرق کشور از امروز آغاز می شود، تاکید کرد: با توجه به وقوع پدیده مانسون از امروز انتظار داریم در جنوب شرق کشور شاهد بارش پراکنده باران باشیم. امروز دمای هوای کرمان نسبت به روز قبل 6 درجه کاهش یافته است. 
 
محمدپور از کاهش گرد و غبار در جنوب غرب کشور خبر داد. 
موافقین ۰ مخالفین ۰