day2day

۷ مطلب در فروردين ۱۳۹۶ ثبت شده است

عکس پروفایل خفن پسرانه و دخترونه خاص و عاشقانه برای تلگرام

عکس پروفایل خفن پسرانه و دخترونه خاص و عاشقانه برای تلگرام

عکس پروفایل خفن پسرانه و دخترونه خاص و عاشقانه برای تلگرام در سایت من و تو اوکی

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
sara sara1

نوسان قیمت در 1285 دلار

به نقل از رویترز، قیمت طلا امروز با توجه به تنش‌های ژئوپلتیکی در مورد کره شمالی و پس از کاهش دیروز از بالاترین قیمت 5 ماه گذشته، تقریبا ثابت ماند.

هر اونس طلا با 72 سنت کاهش 1285.43 دلار فروخته شد. طلا روز گذشته به بالاترین قیمت از 9 نوامبر برابر با 1295.42 دلار در هر اونس رسیده بود.

مایک پنس، معاون رئیس‌جمهور آمریکا، امروز به ژاپن نسبت به ممانعت واشنگتن از برنامه‌های جاه طلبانه هسته‌ای و موشکی کره شمالی اطمینان داد.

به گفته تحلیلگران، «با توجه به اینکه تنش‌های ژئوپلتیکی و نگرانی‌ها در آستانه انتخابات فرانسه در حال افزایش است، طلا در چنین شرایطی به عنوان منبع امن سرمایه‌گذاری به نسبت جذاب می‌شود.»

«فستیوال اکشای تریتیا هند در اوایل آوریل نیز می‌تواند تلنگری به لحاظ تقاضای فیزیکی به طلا وارد کند و همینطور به قیمت‌ها.»

جفری هالری، تحلیلگر ارشد بازار گفت: «نخستین دور انتخابات ریاست‌جمهوری فرانسه به میزان زیاد تیره به نظر می‌رسد و این امر احتمال زیاد خاصیت جذابیت طلا را شعله ور می‌کند.»

«تیترهای اخبار و نظرسنجی‌ها مسیر حرکت طلا در کوتاه‌مدت مشخص خواهد کرد.»

وانگ تائو، تحلیلگر ارشد رویترز معتقد است قیمت طلا ممکن است سطح مقاومتی 1281 دلار را بشکند و به سطح مقاومتی بعدی برابر با 1265 دلار سقوط کند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
sara sara1

کاهش صف نیازمندان مسکن

 ابراهیم بازیان در گفت‌وگو با ایسنا عنوان کرد: با توجه به جهت گیری‌های تحولی در حوزه مسکن، ارائه خدمات مسکن به نیازمندان در صدر اولویت‌های کمیته امداد قرار گرفته است.

وی در ادامه با بیان آنکه در نظر داریم طی برنامه‌ای سه تا پنج ساله با یک سرعت قابل توجه در یک وسعت گسترده در سطح شهر و روستا، مناطق محروم و همچنین مناطق مرزی در کوتاه‌ترین زمان به نیازمندان این خدمت را ارائه دهیم گفت: بر این اساس در سال 95 حدود چهار هزار میلیارد ریال اعتبار را در حوزه مسکن برنامه ریزی کردیم و طی سال 95 شاهد پیشرفت درخور و قابل توجه این برنامه بودیم.

بازیان در ادامه با بیان آنکه اعتبارات پیش بینی شده از سه ردیف دولتی، منابع اختصاصی کمیته امداد و تعهدات استان‌ها که عمدتا از محل صدقات مردمی هستند، تامین می‌شود گفت: تا پایان 11 ماهه سال گذشته، 94 درصد بخش اعتبارات دولتی در حوزه مسکن تخصیص داده شد. این در حالیست که حدود 32 درصد منابع اختصاصی کمیته امداد نیز تحقق پیدا کرد و حدود 74 درصد منابع استانی نیز تخصیص داده شدند.

وی افزود:به طورکلی از 4000 میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده حوزه مسکن در 11 ماهه سال 95 به طور متوسط بیش از 75 درصد محقق و مورد تخصیص و هزینه واقع شد.

مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد  افزود: در 11 ماهه سال 95 حدود 17 هزار واحد مسکن شهری و روستایی به مرحله تحویل و بهره برداری رسید. این در حالیست که حدود 35 هزار مورد دخالت عمرانی در مسکن‌های خودمالکیتی مددجویان در شهر و روستا نیز داشتیم که تعمیرات جزئی و یا کلی ، بعضا خدمات گازکشی و ... نیز در آنها صورت گرفته است.

بازیان  تصریح کرد: به طور متوسط در سال 95 نزدیک به 60 هزار دخالت عمرانی داشتیم که در مقایسه با سال های قبل به طور چشمگیری افزایش پیدا کرده است.

وی تاکید کرد: جهت گیری کمیته امداد در بحث احداث مسکن، به سمت ساخت مسکن روستایی در مناطق محروم بوده و در شهرها نیز عمدتا خرید از مسکن‌های مهر فاقد متقاضی یا بعضا مسکن هایی که با مشارکت خود مددجو، خیرین و مساعدت کمیته امداد انجام شده بود،حرکت کردیم.

مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد  ادامه داد: یکی از جهت گیری‌های حوزه مسکن کمیته امداد در سال 95 توجه به پروژه‌های نیمه تمام قبل از سال 94 و سال 94 بود که به این ترتیب نزدیک به 9000 واحد نیمه تمام را که از سال 94 و قبل از آن نیمه تمام مانده بودند در 95 تکمیل و به بهره برداری رساندیم.

بازیان همچنین عنوان کرد: با وجود  توجه خاص کمیته امداد به موضوع خدمت مسکن، سال 96 را سال «تحول در حوزه خدمت رسانی» به لحاظ ارائه خدمات مسکن نیازمندان در کمیته امداد نامگذاری کردیم و پیش بینی ما این است که سال 96 عملکرد حوزه مسکن این نهاد حمایتی به بیش از دو برابر عملکرد سال 95 برسد.

وی تاکید کرد: این مهم امکان پذیر نیست مگر با تحقق پیش بینی‌های مقرر شده، این در حالیست که در کمیته امداد تامین مسکن نیازمندان را فرا امدادی می‌بینیم، به این معنا که معتقدیم صرفا از طریق منابع و اعتبارات کمیته امداد نمی‌توانیم مسکن نیازمندان را تامین کنیم.

مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد  تصریح کرد: به همین دلیل ضرورت توجه مسئولین شهر و روستا از جمله دهیاری‌ها، شهرداری‌ها، استانداری‌ها، فرمانداری‌ها و ... به لحاظ تخصیص زمین، امکان انشعابات و خدمات و همچنین توجه خیرین برای حل مشکل مسکن نیازمندان بسیار ضروری است.

بازیان  ادامه داد: از نظر ما امروز مسکن به عنوان اولویت‌دار ترین نیاز نیازمندان بوده که می‌تواند خیرین را به پیشگامی و تاثیرگذاری بیشتر در این حوزه دعوت کند؛به همین دلیل کمیته امداد با آغوش باز از نیت خیر و اراده خیرین در حوزه ساخت مسکن استقبال می‌کند.

مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد  افزود: معتقدیم سال 96 سال شکوفایی اقدامات خیرین در حوزه مسکن مددجویی خواهد بود و در این بین تغییر سیاست کمیته امداد در حوزه مسکن که همان رویکرد « اسکان به جای مسکن» به معنای استفاده از شیوه‌های مختلف در تامین مسکن نیازمندان است، بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

بازیان در ادامه به مسکن اجتماعی که طرح دولت تدبیر و امید است نیز اشاره کرد و گفت: مسکن اجتماعی که از طرح‌های مهم دولت تدبیر و امید در حوزه تامین مسکن نیازمندان است که شامل دهک‌های درآمدی پایین می‌شود و  از این ظرفیت می‌توان به خوبی استفاده کرد و مصمم هستیم از این طریق بتوانیم صف نیازمندان مسکن را کاهش دهیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: هزینه تامین مسکن در کشور ما در دهک‌های متوسط جامعه 30 الی 50 درصد هزینه‌های خانوار را تشکیل داده، این در حالیست که در خانواده‌های کم درآمد بیش از 50 درصد درآمد خانوار را تشکیل می‌دهد. به این ترتیب با ارائه خدمت مسکن باعث کاهش هزینه‌های خانوار شده و در عین حال با ایجاد اشتغال می‌توان شاهد افزایش درآمد خانوارهای کم درآمد باشیم؛ به این ترتیب قرار گرفتن خدمت مسکن در کنار خدمت اشتغال می‌تواند محرک و مشوق در امر توانمندسازی و به نوعی مکمل همه وجوه توانمندسازی مددجویان تلقی شود.

مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد  همچنین خاطرنشان کرد: در بودجه سال 96 قصد داریم توجه بیشتری به تعمیرات در مناطق روستایی، محروم، مرزی و شهرهای کمتر از 100 هزار نفر جمعیت داشته باشیم.

بازیان در ادامه با بیان آنکه هر چقدر استان‌ها محروم‌تر تعداد نیازمندان به مسکن در آنها بیشتر می‌شود افزود: 60 درصد از مددجویان کمیته امداد در مناطق محروم کشور (6 استان محروم کشور) ساکن هستند، استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، ایلام، سیستان و بلوچستان، هرمزگان (منطقه بشاگرد)، بخش‌هایی از استان بوشهر، بخش‌هایی از استان خوزستان و جنوب کرمان استان‌هایی هستند که شاخص‌های برخورداری آنها کم بوده و در اولویت خدمات امداد به ویژه تامین مسکن قرار دارد.

وی در خصوص بودجه حوزه مسکن کمیته امداد در سال 96 نیز گفت: پیش بینی اولیه ما آن است که حدود 750 میلیارد تومان (7500 میلیارد ریال) در سال 96 به حوزه مسکن اختصاص داده شود؛ این در حالیست که در سال 95 بودجه این حوزه 400 میلیارد تومان (4000 میلیارد ریال) بوده است که در صورت تحقق بودجه 750 میلیارد تومانی در سال 96 شاهد رشد بیش از 1.9 برابر خواهیم بود.

دامپ هارد برای گوشی huawei G600 u8950-1 emmc dump  تست شده

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
sara sara1

رفع بلاک در اینستاگرام

رفع بلاک در اینستاگرام و چگونه از بلاک اینستاگرام خارج شویم

رفع بلاک در اینستاگرام و چگونه از بلاک اینستاگرام خارج شویم

مشکل کامنت گذاشتن در اینستاگرام

 

علت گذاشتن کامنت بیش از حد در یک بازه زمانی میباشد ! خوشبختانه این نوع بلاک و ریپورت بعد از ساعاتی درست میشود و جای نگرانی ندارد.

 

فالو نشدن در اینستاگرام

 

در این مورد دو علت وجود دارد. یکی اینکه ممکن است فالویینگ شما 7500 نفر رسیده باشد در این صورت نمی توانید فالو کنید.مورد دوم فالو کردن بیش از حد در یک ساعت یا در یک روز این بلاک را به ارمغان می اورد.

رفع بلاک اصلا در این نوع رپیورت مشخص نیست ممکن است 12 ساعت 1 روز یا یک هفته یا چند ماه به طول  انجامد. قبل از اینکه به این نوع ریپورت دچار شوید از فالو کردن بیش از حد خودداری کنید.

 

رفع بلاک لایک در اینستاگرام

 

علت اصلی این بلاک لایک کردن با سرعت بالا و تعداد بالای لایک در یک ساعت یا یک روز می باشد! پس لایک های خود را کنترل شده بزنید !

رفع بلاک در اینستاگرام و چگونه از بلاک اینستاگرام خارج شویم

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
sara sara1

برای ترک تریاک چه بخوریم و چه نخوریم

برای ترک تریاک چه بخوریم 

برای ترک تریاک چه بخوریم و چه نخوریم

برای ترک تریاک چه نبخوریم 

ایسنا: به طور کلی افراد معتاد به مواد مخدر دچار سوء تغذیه هستند و با توجه به این امر، برای کمک به ترک اعتیاد درک نقش تغذیه اهمیت فراوانی دارد. 

مواد مخدر عمل جذب و هضم مواد مغذی و دفع سموم را مختلف می‌کند و سبب بروز بیماریها و مشکلات متعددی در بدن می شود. 

ترک اعتیاد شامل تغییر عادات و رفتارهای منفی به عادات مثبت است. تغذیه مناسب، استراحت کافی و آرامش و ورزش عوامل اصلی در موفقیت این تغییر هستند. 

انتخاب درست و سالم مواد غذایی، برای رسیدن به شیوه سالم زندگی اهمیت دارد. 

افراد معتاد به سبب بی توجهی به برنامه غذایی خود، دچار اختلالات گوارشی متعددی مثل، اسهال، یبوست، اشکال در هضم غذا و کاهش اشتها می‌شوند. 

در نتیجه این افراد برای موفقیت در ترک اعتیاد نیازهای تغذیه‌ای خاصی ندارند. غذای این افراد باید حاوی مقادیر زیادی مواد مغذی باشد تا بتواند بافتها و اندام‌های از بین رفته بدنشان را ترمیم کند و عملکرد دستگاه عصبی و گوارشی را بهبود بخشد. 

هر معتادی در آغاز ترک، با میل شدید به مصرف مواد مخدر درگیر بوده و با آن دست و پنجه نرم می‌کند. برای ترک تریاک چه بخوریم 

برای ترک تریاک چه بخوریم و چه نخوریم

برای ترک تریاک چه نبخوریم 


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
sara sara1